Smrt bývá nehezká finišuje

Golden Dog se soustředí primárně na český horor, a proto v říjnu vychází kniha od Jiřího Sivoka. Hororová novinka se jmenuje Smrt bývá nehezká a aktuálně je na korekturách. Takže Smrt bývá nehezká finišuje a vy se rozhodně máte na co těšit, protože s touto knihou se vám představuje další skvělý hororový autor z jihu Čech. Tenhle český region se začíná profilovat jako hodně temné místo.

Zatím se zapracovalo na ilustracích, kdy Smrt bývá nehezká bude obsahovat celkem 5 vnitřních ilustrací. Zde jedna na ukázku:

Autorem ilustrací, a to i té na obálce, je Josef “Pepe” Svoboda, jehož tvorbu naleznete například na Facebooku nebo Instagramu. Zajímavostí je i skutečnost, že se Josef “Pepe” Svoboda se svým příspěvkem přihlásil do soutěže hry Dračí Hlídka, s kterou budeme mít v následujících týdnech a měsících také dost společného. 😉

Anotace knihy

VY ZNÁTE PŘÍBĚH SVÉHO AUTA?

Spisovatel Daniel Hejtman se vyrovnává s životní ztrátou. Po smrti dcery se rozpadá i jeho manželství. Ale zůstává ještě jeden stín. Stín uvnitř jeho starého vozu. Stín na starých fotografiích… Je temná postava přítel? Cesta, jak se spojit s mrtvými? S milovanou dcerkou? Anebo se Dan chystá na cestu krvavé temnoty?

Smrt bývá nehezká finišuje a vychází v říjnu 2020, takže na Halloween vás čeká dostatečně zajímavé čtení!