Co pro vás (nejen) chystáme v roce 2020 – část druhá

Těch novinek je překvapivě víc, než bychom si sami na začátku roku mysleli. Takže co pro vás chystáme v roce 2020? Jedna novinka je doslova na spadnutí! A bude to…

Dračí Hlídku chystáme v roce 2020

Dračí Hlídka

Co že to je? Nakonec to bude náš první zářez v žánru fantasy. Dračí Hlídka je česká fantasy hra na hrdiny. Je určena pro 4-6 hráčů starších devíti let. Jde o originální, ryze český projekt. Volně ji inspirovaly klasické RPG hry, především Dračí Doupě, Dungeons & Dragons a Pathfinder. Golden Dog má potěšující informaci, že vydá pravidla hry, na něž se mnozí už těší. Podobná hra u nás už nějaký ten rok chybí. Dlouho se nic nevytvořilo, dlouho se nic neaktualizovalo, a tak konečně zase můžete zasednout k něčemu, co niterně znáte a chystáte se k tomu přivést i své ratolesti.

Brzy spustíme předobjednávky pravidel hry ve verzi sběratelské (omezené množství v pevné vazbě formátu A4) i standardní (měkká vazba A4).

Co číhá v temnotách

Tím ještě nekončíme, protože se stále snažíme maximálně podporovat horor, a tak ve spolupráci s HorrorCon vydáváme v listopadu 2020 sbírku hororové poezie s názvem Co číhá v temnotách. Český horor má mnoho podob, a tak jsme rádi, že můžeme prezentovat i jeho poetickou stránku. Sbírku dávali dohromady Kristina Haidingerová a Zdeněk “Zelda” Záleský. Rozhodně se můžete těšit na pořádně temnou poezii.

Finální obálka

A patrně největší oznámení na závěr.

Není pro rok 2020, ale až pro rok 2021, ale chtěli bychom začít vydávat i zahraniční hororové autory. V tomhle případě se zaměřením skutečně pouze na hororový žánr, abychom k nám dostali i takové autory, které skoro neznáme, anebo je minimálně tolik neznáme v hororovém žánru. První spolupráce je domluvena, a tak první vlaštovkou v tomto směru bude kniha následující:

Naše obálka bude samozřejmě hezčí!

Mort Castle: Cizinci

Vše je již domluveno a kniha vyjde! A domlouváme i další tituly, jak od českých autorů, kterých chceme vydávat stále nejvíce, tak od autorů zahraničních.

Snad se těšíte stejně jako my!