Připravujeme

V této sekci vám budeme přinášet informace o tom, co chystáme. Knihy jsou řazeny chronologicky podle toho, kdy by mělo dojít k jejich vydání. V tabulce pod knihou pak vždy najdete, co je na ní již hotové a na čem se ještě pracuje.

Ludmila Svozilová: Achernar (vydání: únor 2021)

Rádi vám přinášíme novou knihu Ludmily Svozilové, hororově laděný příběh o Patricii, které se v jeden den zhroutí život, aby se jí hned na to do rukou dostala pracovní nabídka, která se neodmítá. Ale ty následky…

Text
Korektura
Obálka
Ilustrace
Sazba
Tiskne se

Umrlčí věnec (vydání: březen 2021)

Chystáme pro vás sbírku české hororové poezie z 19. století, kterou dávali dohromady Petr Boček a Honza Vojtíšek. Zaměřili se v ní především na známé české autory, ale nebudou chybět ani ti méně známí nebo dnes již úplně neznámí. Horor má u nás dlouhou tradici, jen bohužel trochu zapadla.

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Veronika Fiedlerová: Pozdravy záhrobí (vydání: duben 2021)

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody – vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle, kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku. Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí.

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Monica J. O’Rourke: Utrpení těla (vydání: květen 2021)

Na českém trhu se konečně dostane jedna z nejdrsnějších žen extrémního hororu. Nečekejte fantastiku, nečekejte žádné bubáky, tady všechno provádějí jen lidé. Monica J. O’Rourke se postará o to, aby vám při čtení jejího románu nebylo dobře.

Text
Překlad
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Milan Skála: Jednou se to stane (vydání: září 2021)

Přicházíme se sci-fi z blízké budoucnosti – nebo možná současnosti? – kde se lidstvo musí vypořádat s překvapivým zjištěním o sobě samém. Jak se dokáže morálně a lidsky vyrovnat s něčím, co mění člověka a jeho vztah k ostatním lidem od základu?

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Petr Boček: Hřbitov trpaslíků (vydání: říjen 2021)

Autor hororů Petr Boček tentokrát přichází s lehkým bizarem o světě, kde jsou trpaslíci součástí společnosti, ale lehké to rozhodně nemají. Že by jich příliš mnoho končilo na hřbitově?

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se