Připravujeme

V této sekci vám budeme přinášet informace o tom, co chystáme. Knihy jsou řazeny chronologicky podle toho, kdy by mělo dojít k jejich vydání. V tabulce pod knihou pak vždy najdete, co je na ní již hotové a na čem se ještě pracuje.

Milan Skála: Jednou se to stane (vydání: září 2021)

Přicházíme se sci-fi z blízké budoucnosti – nebo možná současnosti? – kde se lidstvo musí vypořádat s překvapivým zjištěním o sobě samém. Jak se dokáže morálně a lidsky vyrovnat s něčím, co mění člověka a jeho vztah k ostatním lidem od základu?

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Petr Boček: Hřbitov trpaslíků (vydání: říjen 2021)

Autor hororů Petr Boček tentokrát přichází s lehkým bizarem o světě, kde jsou trpaslíci součástí společnosti, ale lehké to rozhodně nemají. Že by jich příliš mnoho končilo na hřbitově?

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

České temno (vydání: říjen 2021)

Spolu s HorrorConem vydáváme velkou antologii českých hororových příběhů, kde se představí současní čeští autoři. Konečně zde bude reprezentativní sbírka českých hororový povídek!

Text
Korektura
Obálka
Ilustrace
Sazba
Tiskne se

Michal Březina: Do smrti daleko (vydání: listopad 2021)

Michal Březina, to nejsou jen naše parádní obálky a videa a vlastně celkově grafická podoba nakladatelství. To je také schopný autor, který se našel především v žánru sci-fi, což knihou Do smrti daleko potvrzuje, ale jde ještě dál a přidává detektivku, satiru, ale i lehký hororový nádech.

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Howard Speciál 2021 (vydání: listopad 2021)

Ani letos vás neochudíme o další tištěný výběr článků z elektronického magazínu Howard. Tentokrát to budou články ze třetího ročníku (2014).

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Jihočeský horor (vydání: prosinec 2021)

Všimli jste si, jak moc hororových autorů pochází z jižních Čech, nebo zde žije? Touhle sbírkou vám chceme ukázat, že to je prostě pravda. Horor je z jihu!

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Owl Goingback: Běsnění Kojota (vydání: prosinec 2021)

Na Vánoce vám chceme přinést hodně zajímavou knihu – vítěze ceny Bram Stoker 2019 za nejlepší román. A to není Owlova jediná cena, dostal ji i za svou prvotinu. A my se s ním konečně budeme moct seznámit v češtině!

Text
Překlad
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se