Připravujeme

V této sekci vám budeme přinášet informace o tom, co chystáme. Knihy jsou řazeny chronologicky podle toho, kdy by mělo dojít k jejich vydání. V tabulce pod knihou pak vždy najdete, co je na ní již hotové a na čem se ještě pracuje.

Co číhá v temnotách (vydání: listopad 2020)

Trochu jinou formou hororu je poezie. ale i u nás vzniká, jak vám představí kolektiv autorů v této pro českou scénu jedinečné sbírce, která vychází ve spolupráci s HorororConem.

Text
Korektura
Obálka
Ilustrace
Sazba
Tiskne se

Martin Štefko: Nikdy se nepřestala usmívat (vydání: prosinec 2020)

Letos má nakladatelství Golden Dog páté narozeniny, a tak vám k Vánocům chceme nadělit druhé vydání naší první knihy. ale nebude to jen dotisk, bude to vymazlenější a lepší vydání druhého románu Martina Štefka.

Text
Korektura
Obálka
Ilustrace
Sazba
Tiskne se

Mort Castle: Cizinci (vydání: leden 2021)

Ano, od roku 2021 vám chceme přinášet i zahraniční hororové autory! Mort Castle bude tím prvním.

Text
Překlad
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Ludmila Svozilová: Achernar (vydání: únor 2021)

Rádi vám přinášíme novou knihu Ludmily Svozilové, hororově laděný příběh o Patricii, které se v jeden den zhroutí život, aby se jí hned na to do rukou dostala pracovní nabídka, která se neodmítá. Ale ty následky…

Text
Korektura
Obálka
Ilustrace
Sazba
Tiskne se

Veronika Fiedlerová: Pozdravy záhrobí (vydání: duben 2021)

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody – vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle, kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku. Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí.

Text
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se

Monica J. O’Rourke: Utrpení těla (vydání: květen 2021)

Na českém trhu se konečně dostane jedna z nejdrsnějších žen extrémního hororu. Nečekejte fantastiku, nečekejte žádné bubáky, tady všechno provádějí jen lidé. Monica J. O’Rourke se postará o to, aby vám při čtení jejího románu nebylo dobře.

Text
Překlad
Korektura
Obálka
Sazba
Tiskne se