Aktuální ceník dopravy

Aktuální ceník dopravy vás nikdy nenechá na pochybách, kolik za dopravu na našem eshopu zaplatíte.

V první řadě bychom chtěli ale upozornit na to, že celkově se snažíme cenu našich knih na eshopu držet níž, než jaká je maloobchodní cena, s kterou jdou naše knihy do distribuce. Chceme, abyste u nás měli knihy za co možná nejlepší ceny v co možná nejlepší kvalitě. V případě slev na našich knihách se nejedná o jednorázovou akci, ale cen knih jsou sníženy dlouhodobě. Budeme rádi, když vám pošleme knihu přes náš eshop, vždy je to s nějakými výhodami, ať už se jedná o samotnou sníženou cenu, případně drobný dárek v podobě záložky. Chceme vám ale vyjít vstříc i z hlediska dopravy, kdy od určité ceny máte dopravu zdarma – v tomto směru tedy upřednostňujeme Zásilkovnu.

Zde je tabulka se základními cenami za dopravu (ceny jsou včetně DPH):

Druh dopravyČeská republikaSlovensko
Česká pošta – Balík Do ruky108,90 Kčnelze použít
Balíkovna64,90 Kčnelze použít
Zásilkovna
Objednávka do 1 000 Kč
79 Kč3,16 EUR
Zásilkovna
Objednávka nad 1 000 Kč
0 Kč0 EUR
Zásilkovna – dobírkanavíc 22 Kčnavíc 1 EUR
Ceny jsou včetně DPH

Aktuální ceník dopravy v případě změn upravujeme.

Děkujeme za vaši podporu! I když jsme nuceni zdražit dopravu, vždy se budeme snažit, abyste při nákupu přímo na našem eshopu získali něco navíc.

Informace o jednotlivých dopravních metodách

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta – Balík Do ruky

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to obvykle již následující pracovní den po podání.

Balíček se doručuje na vaši adresu. Doručování probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Doručení v sobotu (při objednávce v pátek) je možné za příplatek 60 Kč. Obvyklá doba pro doručení zásilky – jeden pracovní den po expedici. Pokud doručení nebude úspěšné, balíček se ukládá na Vaší poště, kde bude 7 dní. O podání a cestě zásilky vás informuje Česká pošta pomocí SMS nebo emailem, pokud tyto údaje zadáte do objednávky.

Balíkovna

Balíkovna

Vyzvednutí balíku v síti  Balíkoven s rychlejším odbavením.

Balíček se doručuje na vámi zvolenou poštu na specializovanou přepážku s rychlou obsluhou, kde si jej vyzvednete, nebo na vybranou výdejnu. Doručování zásilek na poštu probíhá od pondělí do pátku mimo státní svátky. Obvyklá doba pro doručení zásilky na poštu – jeden pracovní den po expedici. Balíček bude na poště po dobu 7 dní. O podání a cestě zásilky vás informuje Česká pošta pomocí SMS nebo emailem, pokud tyto údaje zadáte do objednávky.