Nová kniha v červenci 2015!

Tak jste se konečně dočkali! Nová kniha vyjde v červenci 2015. V nakladatelství Martin Štefko v edici Golden Dog vychází první kniha, druhý román Martina Štefka “Nikdy se nepřestala usmívat”. Zde základní anotace knihy:

Robert Jenkins je uznávaný soudní psychiatr. Před sebou má případ, díky kterému už jeho jméno nikdy nezapadne. A přitom stačí jen mluvit a naslouchat.

Alexandra je obyčejnou ženou, která nikdy nestála v centru dění. Až doposud. Ocitla se ve světle reflektorů s krví na rukou. Alexandra je vražedkyně. Na svém kontě má 168 zabití.

Robert se těší na jednoduchý případ. Všechno je jasné. Alespoň do chvíle, než se s Alexandrou poprvé setká.

Kniha by se do světa dostala už dříve, ale trochu její porod zkomplikovala nespokojenost autora s první uvažovanou obálkou. Ta druhá již ale ke spokojenosti autora byla, a tak se přistoupilo k vydání. Vy si můžete přečíst další román se jménem Martin Štefko na obálce, kde v pravém spodním rohu najdete i znak Golden Dog. Všechny další vydané knihy ponesou stejnou stopu.

Kniha “Nikdy se nepřestala usmívat” bude mít rozsah 155 stran ve formátu A5, takže v knihovničce bude vypadat velmi dobře vedle knihy “Mrtví kráčí po zemi“. Cena je stanovena na 150 Kč. Kniha vychází 13. července 2015.

nikdy-se-neprestala-usmivat