Agentura vychází v prosinci 2016

Konečně známe datum, kdy vyjde nová kniha! Agentura vychází v prosinci 2016.

Agentura 1: První tým vychází 16. prosince 2016. Už nyní ale můžete knihu předobjednávat se slevou 25 % z původní ceny. Akce trvá do konce roku 2016! A to už se vyplatí. Představujeme se vám nová fantasy sci-fi série, která si činí ambice na to, aby se stala dlouho trvající sérií. Snad se to nezasekne hned po prvním dílu.

Agentura vychází v prosinci 2016
Agentura: První tým

Zásahy shůry neovlivníme, ale pokud vše půjde dobře, budete mít knihu ještě pod stromečkem. Abyste měli alespoň nějakou představu o tom, co se na vás chystá, můžete si přečíst ukázku z druhého příběhu (v knize jsou celkem tři). Anebo se kochejte obálkou, kterou vytvořila JanikoDalší její ilustrace najdete přímo v knize!

Seznamte se s Viperem (kovboj a nájemný vrah), Katharine (nevypočitatelná vražedkyně) a Ivory (kněz v kožené bundě). Tahle trojice bude chránit svět před sebou samým. Pomohou jim v tom jejich speciální schopnosti, ale bude to stačit na setkání s tajemnou ženou v červeném, která se objevuje na fotografiích v Thajsku, anebo při konfrontaci s nacistou, který měl být dávno mrtvý? A co teprve malá japonská školačka? Jak se vypořádají s ní?

Tak ještě jednou pro jistotu: Agentura vychází v prosinci 2016.