Jaká bude první kniha pod značkou Golden Dog?

Tohle je naprosto zásadní otázka, na kterou máme konečně také jednoznačnou odpověď. Samozřejmě, ono se může všechno změnit. Ale pokud vše proběhne tak, jak má, tak první kniha Golden Dogu bude román Nikdy se nepřestala usmívat. Knihu napsal Martin Štefko a jedná se o jeho druhý román, který na českém trhu vyjde. Jeho prvním románem byla kniha Mrtví kráčí po zemi, která je aktuálně již vyprodaná. Rozhodně bude ale na co se těšit i do budoucna, protože autor plánuje vydávat minimálně jednu knihu ročně.

První kniha Nikdy se nepřestala usmívat
Obálka knihy Nikdy se nepřestala usmívat

A jak by svou druhou knihu Nikdy se nepřestala usmívat Martin sám popsal: “Miluji to, jak má pravda mnoho podob. Záleží jen na to, jak se na ni díváme. Proto jsem napsal tento thriller, který začíná smrtí hlavní postavy na elektrickém křesle. Žena, která se stále usmívá, sice zemřela, ale čtenáře zavádí do pátrání po její minulosti. To odhalí, že i když se celý život smála, ve skutečnosti k tomu neměla žádný důvod. Nenávist ji provázela celým vymezeným časem.”

Práce na opravách a korekturách probíhají, aby se kniha v roce 2015 stihla a vy si ji mohli darovat třeba k Vánocům, ale nejspíš ještě dříve. Jakmile budeme mít konkrétnější informace, určitě vám dáme vědět.

Odkaz na knihu na Databázi knih.