Nová Agentura vychází 18. března!

Kniha Agentura: Střepy minulosti je v tiskárně! Datum oficiálního vydání je 18. března 2019. Knihu však již nyní můžete předobjednávat!

Agentura - Střepy minulosti

Agentura: Střepy minulosti je pokračování knihy Agentura: První tým. Nový díl navazuje tam, kde předchozí skončil. Nesmrtelný kovboj Viper, šílená japonská asasínka Katharine a snad všemocný kněz Ivory vytvořili tým, který měl nejprve pochopit záhadu tajemných fotografií, s nimiž se pojila smrt, a později odhalit záměry jednoho dlouhověkého nacisty.

Setkání s nacisty se však ukázalo nad jejich síly, hlavně ve chvíli, kdy zjistili, že ani Agentura, organizace, jež je svedla dohromady, není jednotná a má ve svém středu zrádce. V takovou chvíli se i nesmrtelnost může stát relativní. Zde příběh knihy Agentura: První tým skončil. A zde kniha Agentura: Střepy minulosti začíná.

Katharine a Ivory se vzpamatovávají ze setkání s nacisty, při němž přišli o svého parťáka, ne až tak nesmrtelného Vipera. Ten sice dál s Katharine komunikuje ze záhrobí, ale tým musí mít tři členy. Je potřeba najít nového kolegu, což se neobejde bez střelby a cákanců krve.

Hledání nového člena je i pátráním v minulosti ve snaze vytvořit funkční tým, kde nebudou vyskakovat následky dřívějších hříchů a trojice se na sebe bude moct spolehnout.

Agentura není tak silná, jak se tvářila, už vůbec ne jednotná. Katharine a Ivory ze sebe budou muset dostat to nejlepší, aby přežili. A jak už si zvykli, pořádně neví, do čeho vlastně jdou.

Obálky se opět ujala Janiko, která má na svědomí i obálku k první knize. Uvnitř vás pak čeká nejen příběh, ale i skvělé, dosud nepublikované fotografie Petra Karafizieva.