Co přinese Agentura: Střepy minulosti

Kniha Agentura: První tým vyšla již v roce 2016. Její pokračování s názvem Agentura: Střepy minulosti se k vydání chytá na březen 2019. To už je za dveřmi! Co vás v pokračování čeká?

Dění knihy Agentura: Střepy minulosti navazuje přímo na první díl. Ivory a Katharine jsou po boji s nacisty jen ve dvou. A takhle nemohou fungovat. Potřebují třetího člena. Před nimi jsou další zásadní úkoly, které mohou zachránit nejen Agenturu, ale možná i celé lidstvo.

Než se Katharine a Ivory dostanou k další misi – už ve společnosti nového člena týmu – musí se ještě ohlédnout za minulostí, která je dohání. Každý z nich má na své straně temnotu, s níž se musí vypořádat, aby tým fungoval hlavně ve chvíli, kdy se Agentura vnitřně rozpadá a hrozí jí záhuba.

Viper ve stínech
Proč sem cpeme Vipera? Však uvidíte!

Agentura: Střepy minulosti je kniha jiná než první díl, tedy v zaměření děje, ale stále vás čeká to, co chce série přinášet především – akční béčkový nářez. A že krve tentokrát bude skutečně hodně. Postavy se podívají nejen do Rakouska, ale také do Velké Británie, Číny, Rwandy, Řecka a také do České republiky!

První díl nabídl ilustrace, o něž se postarala Janiko, autorka obálky. Janiko má na svědomí obálku i ke druhému dílu, ale její ilustrace uvnitř tentokrát nenajdete. Přesto bude kniha určitou formu ilustrací obsahovat. Tentokrát se bude jednat o ilustrace fotografické, jejichž autorem je Petr Karafiziev.

Agentura: Střepy minulosti je kniha, u niž je na co se těšit. Nejen na známé postavy a nové směřování děje, ale i a vizuální stránku, kdy se skvělými fotografiemi přinášíme něco navíc.