Ediční plán 2019

Už tu máme březen, takže by se hodilo, abychom odtajnili něco z toho, co bychom letos chtěli vydat. Aktuálně máme již téměř jisté – ono nic není absolutní – čtyři knihy.


Martin Štefko: Agentura: Střepy minulosti (vychází 18. 3. 2019)

Tahle novinka už je skoro venku, tiskne se a dostane se na trh 18. března. V současné době je již možné knihu předobjednat. Jedná se o pokračování románu Martina Štefka Agentura: První tým.


Honza Vojtíšek: Kazatel (červen 2019)

Kazatel je první román hororového nadšence a autora Honzy Vojtíška, jehož sbírku hororových povídek Sešívance jsme vydali loni. Tentokrát vás čeká příběh se dvěma dějovými liniemi. Kazatel je temný a mrazivý hororový příběh středověkého kněze Řehoře a současného mladíka Gabena. Musejí spojit síly, aby jednou provždy skoncovali s něčím, co nechce nic víc, než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu.


Petr Boček: Mízožravci (cca říjen 2019)

Petr Boček se konečně odhodlal k napsání svého prvního hororového románu. Naše nakladatelství je pyšné, že může být tím, kdo jeho prvotinu vydá. Po povídkových sbírkách s Miloslavem Zubíkem a vlastní novele Hrobořadí tak Petr dál rozšiřuje své hororové hájemství.


Martin Štefko: Mrtvé ženy (prosinec 2019)

V knize Mrtvé ženy se Martin Štefko ponoří to temných vod detektivního thrilleru. Ve svém povídkovém románu (obsahuje celkem čtyři na sebe navazující příběhy) vás seznámí s postavou newyorského detektiva Hanka Giorgia. Ten díky svým schopnostem a emoční labilitě patří k nejlepším a nejdivnějším detektivům v oddělení. Řeší případy, na které ostatní nemají žaludek ani mozkovou kapacitu.

Ediční plán není kompletní a může se měnit, proto prosím sledujte pravý sloupec na našich stránkách, kde se bude ediční plán průběžně aktualizovat.

Ediční plán nakladatelství