Mízožravci a jejich obálka

Mízožravci a jejich obálka se představují, na což jsme velmi pyšní. Zase se z naší strany jedná trochu o experiment, protože poprvé pracujeme s fotografií, kterou jsme nechali pro knihu nafotit. Fotografování se ujal skvělý Petr Karafiziev.

Mízožravci a jejich obálka

Fotografie na obálce jsou dílem Petra Karafizieva, který pravda vytvořil i snímky v knize Agentura: Střepy minulosti, ale tam se jednalo jen o “ilustrační” tady poprvé pracujeme s naší fotografií na obálce. Grafické zpracování knihy pak má na svědomí Michal Březina, který vytvářel již obálku Kazatele a postaral se o grafické úpravy obálek ke knihám Zatracenci a Agentura: Střepy minulosti. A rozhodně s ním plánujeme spolupracovat i na dalších knihách.

Stále se snažíme o to, aby kniha vyšla ještě v září 2019, abyste toho letos měli co nejvíc a co nejdříve. Tady zatím anotace Mízožravců:

Martin Novák se vrací do rodného města uložit urnu s babiččiným popelem. Opravdu přináší smrt svým blízkým? Anebo za tím vězí něco jiného? Má s tím snad něco společného tajemný spolek Ochránci Háje, který se vine historií města jako jedovatý had? Proč jsou Martinovy vzpomínky na dětství díky tomu temnější, než by měly být? Vždyť už tenkrát umírali lidé…

Doufáme, že vás Mízožravci a jejich obálka zaujmou stejně jako nás.