Výhled pro letošek a příští rok

Výhled pro letošek a příští rok se snažíme udržovat pozitivní. Ale někdy to holt nejde. Trochu se nám opozdí vydání Mízožravců. Ale jedná se o drobné zpoždění, které je dáno dovolenými a tím, že v tiskárně je teď trochu nácvak. Takže Mízožravci vyjdou podle všeho v původním plánovaném termínu, tedy na začátku října 2019.

Výhled pro letošek a příští rok
Mízožravci

Brzy zveřejníme ukázku tohoto nového hororu Petra Bočka, ať víte, co vás bude děsit.

Nemělo by se jednat o poslední letošní knihu, ještě vás čekají Mrtvé ženy Martina Štefka, drsný detektivní thriller s holmesovským policejním detektivem bez emocí a jeho partnerkou.

Pomalu připravujeme plány pro další rok a v široké distribuci vydáme knihu Mrtví kráčí po zemi. Jednalo by se o nové vydání knihy Martina Štefka. Vydání opravené a ještě o trochu lepší, než bylo původní, které Martin vydával sám pod Novou formou. Tentokrát by kniha Mrtví kráčí po zemi byla k dostání standardně v knihkupectvích a celá duologie tak bude dostupná.

Vzhledem k tomu, že Martin Štefko dopsal třetí díl Agentury, je velice pravděpodobné, že bychom ke konci roku 2020 vydali i tento třetí díl.

A co dál?

Plány ještě nejsou kompletní a hlavně finální, ale máme aktuálně v ruce celkem tři rukopisy, které bychom rádi vydali. V jednom případě se jedná o hororový román, ve druhém o sbírku povídek žánrově namixovaných a ve třetím případě o fantasy román. Ano, jedno fantasy se nám líbí natolik, že bychom ho možná vydali. A to vše samozřejmě od českých autorů.

Prozatím máme z čeho čerpat a budeme vás informovat o každé další knize, jakmile budou podrobnější informace. Pokud ale vše vyjde dobře, v roce 2020 se bude na co těšit a každý si najde to své!