Kazatel představuje obálku

Kazatel představuje obálku a rádi tak činíme celkem brzy před vydáním knihy Kazatel autora Honzy Vojtíška, které můžete znát už z našich Sešívanců. Autorem celkového grafického zpracování je Michal Březina.

Právě touhle knihou začíná naše nové éra, kdy vydáváme knihy ve velmi specifickém formátu. Jedná se o formát 104×174 mm, což je formát poměrně kapesní. ale právě takový formát podle nás k hororu patří. Proč si ho nemoct vzít do kabelky, možná i do větší kapsy? Takhle budete moct mít horor pořád s sebou.

Kazatel tuhle cestu začíná, ale rozhodně se nejedná o poslední knihu, kterou v tomhle formátu vydáme. Každá další kniha nakladatelství Golden Dog by měla být vydána v tomto formátu. Alespoň budou všechny vypadat v knihovně krásně zarovnané. Tak si konečně pojďme představit obálku Kazatele.

Kazatel představuje obálku
Kazatel

Vydání knihy plánujeme na červen 2019, doufáme, že to bude začátek měsíce. A zde krátká anotace, ať vás ještě trochu navnadíme:

Kazatel je temný, mrazivý hororový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti, Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím, co nechce nic víc než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu!

Kazatel představuje obálku, ale jasně, to nejdůležitější je uvnitř. Skvělý příběh!