Kazatel na pultech!

To si tak nakladatel vymyslí, že by chtěl knihu vydat 1. června 2019, což je mimochodem sobota. Udělali jsme všechno, abychom datum stihli, ale nenapadlo nás, že to půjde ještě lépe! Jak tiskárna, tak i distributor se předvedli nevídanou rychlostí. Kazatel je na pultech!

Takže, i když jsme oficiální datum vydání stanovili na 1. června, Kazatele už najdete na pultech některých vybraných knihkupectví! Fotka níže (fotila Anxieta Rosier) pochází z 23. května 2019 z knihkupectví Luxor na Hlavním nádraží v Praze. Ale podle všeho už se kniha objevuje i v dalších knihkupectvích, nejen v Praze.

V Luxoru na Hlavním nádraží můžete podle všeho koupit i naši knihu Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji

Kromě toho, že se kniha Kazatel postupně dostává do knihkupectví po celé republice, stále je možnost využít předobjednávkovou akci. Pokud si knihu koupíte do 31. května 2019, dostanete ji za standardní cenu, ale s podpisem autora.

Anotace knihy Kazatel

Kazatel je temný, mrazivý hororový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti, Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím, co nechce nic víc než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu!

Děkujeme vám za přízeň, ať vám Kazatel požehná!