Kde se s námi uvidíte

Kde se s námi uvidíte? Těch akcí bude v listopadu a v prosinci 2019 ještě docela dost, tak vám pro jistotu ještě dáváme přehled:

  • HorrorCon – Praha, 16. listopadu 2019 (prodejní stánek a prezentace v rámci programu)
  • Nebojte se hororu – Praha, knihovna na Smíchově, 20. listopadu 2019 od 17:30 (beseda s Martinem Štefkem, Petrem Bočkem a Honzou Vojtíškem – odkaz na FB akci)
  • Filmový festival Černá věž – České Budějovice, 22. až 23. listopadu 2019 (jsme partnery festivalu, takže si zde můžete koupit naše knihy)
  • Medzihmla – Lučenec (SK), 22. až 23. listopadu 2019 (Honza Vojtíšek prezentuje nejen sebe, ale i český horor a prodává naše knihy)
  • FénixCon – Brno, 6. až 8. prosince 2019 (prodejní stánek)
Kde se s námi uvidíte

Aktuálně je nejblíže HorrorCon. Bude se křtít kniha Mízožravci, něco prozradíme z našich plánů a o své tvorbě promluví Honza Vojtíšek i Petr Boček. Kromě toho bychom měli přivézt i naši novinku Howard Speciál 2019!

Aktuálně projednáváme i termín křtu knihy Vostrá krása, který se ponese v celkem velkém duchu, ale už teď můžeme oznámit, že proběhne v Praze. Postupně také vyjednáváme další akce pro rok 2020. Rozhodně je na co se těšit! My se budeme těšit na vás.

Kde se s námi uvidíte dál? Určitě vás budeme informovat.