Výhled pro rok 2019

Vánoce a svátky jsou už nějakou chvíli za námi, a tak je potřeba se trochu probudit. Alespoň z pohledu našeho nakladatelství. A tak bychom vás chtěli seznámit s tím, co se pro vás na rok 2019 chystá. Ne všechno je jisté, ale bude toho dost.

V první řadě pro vás chystáme nové knihy. To je asi něco, co očekáváte. Jelikož je naším kmenovým autorem Martin Štefko, těšit se určitě můžete na jeho knihy. Množné číslo je na místě. V roce 2019 by měly vyjít hned dvě, a to konkrétně:

  • Agentura: Střepy minulosti
  • Mrtvé ženy

Jaké knihy to jsou? Agentura: Střepy minulosti je pokračováním knihy Agentura: První tým, kde se znovu setkáte se známými postavami – Katharine, otec Ivory, ale nebude chybět ani Viper! – a budete sledovat jejich osudy po událostech první knihy. Název však napovídá, že tady půjde i o minulost.

Agentura: Střepy minulosti
Agentura: Střepy minulosti

Mrtvé ženy jsou pak novým thrillerem Martina Štefka. Představuje postavu detektiva Hanka Giorgia, jenž řeší případy jako policejní detektiv v New Yorku. Zaměřuje se na vraždy, které jsou kruté a rozhodně nenechají nikoho v týmu chladnými. Tedy až na Hanka samotného. Detektiv má sice skvělé dedukční schopnosti, ale chybí mu emoce.

Martin Štefko ale není jediný autor, který se letos objeví v našem edičním plánu. Další jsou ještě stále v jednání, ale měli byste se těšit na knihy českých hororových autorů a snad i autorek. Jakmile budeme na 100 % vědět více, budeme vás informovat.

Knihy ale nejsou jedinou novinkou, kterou bychom chtěli avizovat. Aktuálně pracujeme i na změně vizuální podoby nakladatelství, takže se v dohledné době můžete těšit na vícero změn. My se dál budeme těšit na vaši přízeň.