Kde se potkáme?

Kde se potkáme? Rok 2020 se pomalu rozjíždí a nás čekají první knižní setkání. Doufáme, že se na nich s vámi uvidíme, ať už to bude prodejní akce nebo beseda. V první polovině roku to bude zde:

  • Knižní festival (Ostrava, 28. a 29. února): Na další ročník ostravského Knižního festivalu přivezeme stánek. V sobotu od 14:45 Petr Boček promluví o Mízožravcích. Již zde bude v prodeji naše novinka Dítě tmy.
  • Křest knihy Dítě tmy (České Budějovice, kavárna Měsíc ve dne, 18:30): Miroslav Pech něco poví o své nové knize, přečte úryvek a knihu pokřtí!
  • SlavCon (Bratislava, 17. až 19. dubna) – poprvé se podíváme i na SlavCon, kam přivezeme stánek. Martin Štefko, Miroslav Pech a Petr Boček povedou i debatu.
  • Svět knihy (Praha, 14. až 17. května) – letos nebude náš stánek chybět ani na Světě knihy!

A akce snad ještě přibudou!

Poznámka: Tak jak jste si bohužel všimli, ani jedna akce neproběhla v termínu, v jakém byla určena. Rok 2020 byl pro knihy skutečně špatný, ale tak doufejme, že už to v budoucnu bude jen lepší a těch akcí se bude rušit co nejméně. A tedy kde se potkáme? Určitě vás informujeme. Těch akcí bude snad dost, protože naše knihy chceme dostat k vám.