HorrorCon 2019 se blíží

Už 16. listopadu se v Cross Clubu koná další ročník akce pro všechny hororové fandy – HorrorCon 2019. A my nebudeme chybět!

HorrorCon 2019

Co pro vás chystáme na HorrorCon 2019?

Ve svém pořadu představíme nejen dosavadní tvorbu včetně dvou novinek Honzy Vojtíška a Petra Bočka, ale také výhled do budoucna. Stále se připravují nové horory českých autorů! A nejen horory. V následujících letech plánujeme, že se Golden Dog rozroste, tak u toho buďte s námi.

Honza Vojtíšek se chystá říct něco o tom, jak vznikal Kazatel, jeho první román, který napsal až poté, co měl za sebou desítky hororových povídek. Na jeho románu je patrné, že se jedná o vypsaného autora a že představuje horor takový, jaký má sám rád. Honza Vojtíšek je také vydavatelem elektronického časopisu Howard, který vychází každé tři měsíce už osm let.

Petr Boček, autor hororové novinky Mízožravci, si připravil prezentaci o městských legendách, místech a historických momentech, které jeho románovou prvotinu inspirovaly. Jako třešnička na dortu pak bude křest této knihy. Přednášky Petra Bočka rozhodně stojí za to, protože jeho dlouholetá práce archiváře se skvěle projevuje na tom, jak dokáže vyhledávat zajímavá data a následně je představit publiku.

16. listopadu 2019 se na vás budeme těšit v Praze v Cross Clubu, HorrorCon začíná ve 13:00.