Výhled 2020

Za sebou už skoro máme rok 2019, který byl v rámci vydávání knih pro naše nakladatelství Golden Dog ten nejúspěšnější. Vydali jsme celkem pět titulů. Za jeden rok jednoznačně nejvíce od 2015, kdy nakladatelství vzniklo. Jsme malé nakladatelství, takže z našeho pohledu je jednoznačně co slavit! Teď ale výhled 2020.

V první řadě děkujeme, že jste o naše knihy měli zájem a že vás všech pět nových, ale i ty starší, co jsou stále v prodeji, zaujalo, přečetli si je a třeba se i veřejně podělili o názor. I za ty negativní jsme rádi, hlavně pokud v nich najdeme něco, co nás trochu posune.

V roce 2019 jsme vydali následující tituly: hororové romány Kazatel a Mízožravci, pokračování série Agentura: Střepy minulosti, sci-fi erotickou povídkovou sbírku Vostrá krása a nakonec speciál hororového časopisu Howard.

V roce 2020 bychom chtěli pokračovat ve vydávání minimálně pěti titulů, tak snad se nám tento cíl podaří naplnit. Kniha Mrtvé ženy Martina Štefka měla vyjít na rok 2019, ale nakonec vyjde v dubnu 2020. Rozhodně o ni nepřijdete. Ještě před ní ale pro vás na únor 2020 chystáme jedno hororové překvapení. Bude to kniha českého autora, který už za sebou nějakou tu knihu má. Ještě jeho jméno neprozradíme, ale je na co se těšit.

Ve druhé polovině roku 2020 by pak měla vyjít kniha Agentura 3 (podtitul ještě oznámíme). Kromě toho by pravděpodobně ve druhé polovině roku 2020 měla vyjít i první fantasy kniha našeho nakladatelství. Žádný první díl několikadílné “mnohologie”, ale hezky uzavřený příběh české autorky. A pokud se zadaří i Howardovi, další speciál následuje.

Budeme se na vás v roce 2020 těšit a doufáme, že i v tomto roce vás našimi tituly zaujmeme. Výhled 2020 je nabitější než rok předchozí.