Omluva: Jednou se to stane

Jednou se to stane - omluva

Omluva je na místě. Nemilé věci se někdy dějí a tentokrát to potkalo i nakladatelství Golden Dog, respektive knihu Jednou se to stane a její vytištění. Chyba však není na straně tiskárny, ale jednoduše na straně vydavatele, tedy mé osoby, protože jsem si nedokázal pořádně pohlídat finální kontrolu knihy před jejím vytištěním.

Část 5 šesté kapitoly omylem nahradila část jiná. Chyba se stala u textu začínajícího na stránce 173 a končícího na straně 178. Správná část 5 šesté kapitoly tedy úplně chybí. Jedná se o krátký text, ale má pro příběh smysl a dochází tak k narušení integrity a komplexnosti celého příběhu.

Chtěl bych se omluvit autorovi, Milanu Skálovi, že jeho kniha nevznikla tak, jak by si představoval a nakonec muselo dojít k jejímu stažení, takže má aktuálně v prodeji pouze knihu Vymazlené vraždy.

A chtěl bych se omluvit vám, čtenářům, že v ruce držíte knihu, která není dokonalá. Jelikož je kniha již v distribuci a pro nakladatelství by bylo katastrofální ji stahovat a tisknout znovu, můžete si kapitolu přečíst zde. Není to plnohodnotné řešení, ale lepší jsem aktuálně nevymyslel.

Aktuálně není jisté, kdy a zda vůbec kniha Jednou se to stane znovu vyjde. Vzhledem k tomu, že se jednalo o jednu z našich největších knih, byla ztráta z jejího stažení příliš problematická.

Ti, co by knihu chtěli vrátit, tak samozřejmě mohou učinit, stačí mě kontaktovat na [email protected].

Díky za podporu i za pochopení. Vynasnažím se, aby se tahle chyba už nikdy neopakovala a další podobná omluva nebyla nutná.

Martin Štefko