Speciální balíčky

Když jsou ty Vánoce, připravili jsme pro vás speciální balíčky. Za jedinečnou cenu dostanete knihy z našeho nakladatelství. A jaké že to máme balíčky?

Hororový balíček – seznamte se s českým hororem, který vám má rozhodně co nabídnout! Celkem šest knih a jeden časopis za skvělou cenu 899 Kč. A k tomu ještě drobný dárek.

A co že tam všechno najdete? Náš první horor jiného autora Kazatel Honzy Vojtíška. Nechybí Mízožravci Petra Bočka, skvělé Dítě tmy nebo Smrt bývá nehezká od Jirky Sivoka. A nakladatel Martin Štefko přidává své dvě knihy Mrtvé ženy a Nikdy se nepřestala usmívat. A k tomu všemu ještě navíc Howard Speciál 2020.

Vzhledem k tomu, že kniha Nikdy se nepřestala usmívat se v tiskárně zdrží, rádi vám do balíčku přidáme jinou knihu, abyste ho mohli dát někomu k Vánocům.

Fantastický balíček – v tomto balíčku se seznámíte s naší fantasy a sci-fi produkcí. Celkem 5 knih a k tomu i hra Dračí Hlídka spolu s mapou! A cena jen 999 Kč!

Tajemný balíček – za skvělou cenu 499 Kč dostanete čtyři knihy z naší produkce. Jaké? To zjistíte až po otevření zásilky!

Ať jsou vaše Vánoce hororové jen žánrem, který rádi najdete pod stromečkem třeba jako speciální balíčky!