Mrtví kráčí po zemi jako audiokniha!

Když se nakladatelství Čti mi! ozvalo Martinu Štefkovi, že by mělo zájem převést některé jeho knihy do audio podoby, dalo se předpokládat, že autor nebude moc váhat. A tak se také stalo. Mrtví kráčí po zemi jako audiokniha jsou na světě. Pokud vám příběh unikl v klasické knižní formě, máte možnost si ji alespoň poslechnout.

I když tohle už není v naší režii, jsme rádi, že můžeme představit audioknihu Mrtví kráčí po zemi.

Knihu jsme měli v nabídce jen v její elektronické podobě, v tištěné je již vyprodána, ale teď si ji můžete poslechnout a získat z ní úplně nový zážitek, a to díky Martinovi Čevorovi, který ji namluvil.

Anotace knihy:

Dokáže novodobý kovboj přežít v postapokalyptickém světě? Dokáže najít Stephena Kinga? A co je sakra to obludné monstrum, které si to po nocích štráduje městem? Kovbojův život začal, když většina populace na zemi zemřela. A pak se z hrobů vrátila. Myslel si, že samota je recept na to, jak přežít ve světě, kde i život jenom přežívá. Mýlil se a do cesty mu vstoupila dívka.

I pro nás je audiokniha nová zkušenost a jsme rádi, že jeden z našich autorů se jí může pyšnit. Audioknihu zakoupíte na stránkách nakladatelství Čti mi!