Ediční plán 2019

Už tu máme březen, takže by se hodilo, abychom odtajnili něco z toho, co bychom letos chtěli vydat. Aktuálně máme již téměř jisté – ono nic není absolutní – čtyři knihy.


Martin Štefko: Agentura: Střepy minulosti (vychází 18. 3. 2019)

Tahle novinka už je skoro venku, tiskne se a dostane se na trh 18. března. V současné době je již možné knihu předobjednat. Jedná se o pokračování románu Martina Štefka Agentura: První tým.


Honza Vojtíšek: Kazatel (červen 2019)

Kazatel je první román hororového nadšence a autora Honzy Vojtíška, jehož sbírku hororových povídek Sešívance jsme vydali loni. Tentokrát vás čeká příběh se dvěma dějovými liniemi. Kazatel je temný a mrazivý hororový příběh středověkého kněze Řehoře a současného mladíka Gabena. Musejí spojit síly, aby jednou provždy skoncovali s něčím, co nechce nic víc, než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu.


Petr Boček: Mízožravci (cca říjen 2019)

Petr Boček se konečně odhodlal k napsání svého prvního hororového románu. Naše nakladatelství je pyšné, že může být tím, kdo jeho prvotinu vydá. Po povídkových sbírkách s Miloslavem Zubíkem a vlastní novele Hrobořadí tak Petr dál rozšiřuje své hororové hájemství.


Martin Štefko: Mrtvé ženy (prosinec 2019)

V knize Mrtvé ženy se Martin Štefko ponoří to temných vod detektivního thrilleru. Ve svém povídkovém románu (obsahuje celkem čtyři na sebe navazující příběhy) vás seznámí s postavou newyorského detektiva Hanka Giorgia. Ten díky svým schopnostem a emoční labilitě patří k nejlepším a nejdivnějším detektivům v oddělení. Řeší případy, na které ostatní nemají žaludek ani mozkovou kapacitu.

Ediční plán není kompletní a může se měnit, proto prosím sledujte pravý sloupec na našich stránkách, kde se bude ediční plán průběžně aktualizovat.

Ediční plán nakladatelství

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *