Co pro vás v roce 2020 chystáme – část první

Co pro vás v roce 2020 chystáme? V roce 2020 toho pro vás chystáme ještě dost, ale většinu si necháváme až po letních měsících. Na vině není corona, ale takový byl prostě náš plán. nějak se nám líbí vydávat, hlavně horory, na podzim. Takže, na co se můžete těšit?

První bude fantasy!

Tereza Kadečková: O dracích a lidech

Autorkou obálky i vnitřních ilustrací bude Petra Fenďová.

Zde anotace:

Už je to dávno, co se svět rozpadl.
Dávno, co stvůry běhaly po zemi jako svobodní lidé.
Už je to dávno, co světu vládli draci.
Ti, co přežili, chtějí klid, život, jako každý jiný. Jenže je tu Řád, který chce jen čisté a pase po měňavcích. Řád, jehož členové ani sami neví, odkud se jejich víra bere. Všichni jsou fanatici. Pouze jeden z nich chce znát pravdu. A proto musí spojit síly s tím, koho nenávidí nejvíce – s drakem.

Kniha vyjde v září 2020.

A hned v říjnu 2020 následuje hororová novela!

Jiří Sivok: Smrt bývá nehezká

Autorkou ilustrace je Paya Filip Navrátilová, která se účastnila výběrového řízení pro obálku. Vybrána nebyla, ale podle nás si zaslouží zmínku. Na finální obálku si ještě chvíli počkejte, přece ji nevyzradíme hned.

A o čem kniha bude?

VY ZNÁTE PŘÍBĚH SVÉHO AUTA?
Spisovatel Daniel Hejtman se vyrovnává s životní ztrátou. Po smrti dcery se rozpadá i jeho manželství. Ale zůstává ještě jeden stín. Stín uvnitř jeho starého vozu. Stín na starých fotografiích… Je temná postava přítel? Cesta, jak se spojit s mrtvými? S milovanou dcerkou? Anebo se Dan chystá na cestu krvavé temnoty?

Nezapomněli jsme ani na časopis Howard a pro letošek chystáme Howard Speciál 2020, který bude obsahovat výběr článků z ročníku 2013 tohoto elektronického hororového časopisu.

A co na závěr roku? Novinka to není, protože první vydání se vyprodalo, ale můžete se těšit na vydání druhé.

Martin Štefko: Nikdy se nepřestala usmívat

Obálka knihy Nikdy se nepřestala usmívat
Obálka nového vydání bude odlišná, ale opět se o ni postará Jan Nikrýn

A jen připomeneme anotaci:

Robert Jenkins je uznávaný soudní psychiatr. Před sebou má případ, díky němuž jeho jméno nikdy nezapadne. A přitom stačí jen mluvit a naslouchat.
Alexandra je obyčejnou ženou, která nikdy nestála v centru dění. Až doposud. Ocitla se ve světle reflektorů s krví na rukou. Alexandra je vražedkyně. Na svém kontě má 168 zabití.
Robert se těší na jednoduchý případ. Všechno je jasné. Alespoň do chvíle, než se s Alexandrou poprvé setká.

Těšíme se a doufáme, že i vy najdete v připravovaných nějakou knihu, na kterou se těšit. A my pro vás zatím budeme připravovat knihy na rok 2021. Už máme několik vyhlédnutých.

PS: Ano, tohle je jen první část toho, co pro vás připravujeme, ono ještě něco přibude 😉